Connect with us

Genel

2 – 4 Kasım 2023 Ev Charge Show

Yayınlayan

on

Odağımız; Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri

EV Charge Show, elektrikli araç şarj sektörü liderlerini yatırımcıları ile bir araya getirmek üzere 2-4 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde ikinci kez düzenlenecek.

Elektrikli araç satışlarının artması ile birlikte ivmelenen elektrikli araçların şarj edilmesi ihtiyacı girişimciler için değerli bir yatırım fırsatı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen girişimciler elektrikli araç şarj teknolojileri fuarı EV Charge Show’da şarj markaları ile bir araya geliyor.

Elektrikli araçların şarj altyapısına odaklanan, alanında dünyanın ilk ve tek fuar ve konferansı olma özelliğine sahip olan EV Charge Show, Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı ve Konferansı; elektrikli araçların şarj edilmesi için gerekli donanım ve yazılım üreticileri, hizmet sağlayıcıları, çözüm ortakları ve e-mobilite alanında yer alan tüm taraflar ile kamu ve özel sektör yatırımcılarını bir araya getirmek üzere 2-4 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde ikinci kez düzenlenecek.

EV Charge Show 2022 Nasıl Geçti?

Türkiye başta olmak üzere Almanya, Belçika, Bulgaristan ve Çin’den gelen toplam 59 katılımcı firma teknolojilerini yatırımcılarla buluşturdu. Fuarla eş zamanlı düzenlenen EV Charge Show Konferansı; 9 oturum, 42 konuşmacı ve 1500 konferans katılımcısı ile gerçekleşti, konferans oturumları AVERE Türkiye yönetiminde düzenlendi. 3 gün süren fuarı 7109 kişi ziyaret etti.

Sektör Liderleri Fuarda Hangi Ürün Grupları İle Yer Alacak

  • Elektrikli Araç Şarj Donanımı & Yazılımı
  • Akıllı & Hızlı Şarj Çözümleri
  • Elektrikli Araç Şarj Ağı Operatörleri
  • Şarj İstasyonları İçin Güneş Enerjisi Üretimi, Enerji Depolama & Pil Yönetim Sistemleri
  • Şarj Noktası/İstasyonu Tasarım, İnşaat ve İşletme Hizmetleri
  • Konnektörler, Sensörler, Bileşenler, Modüller, Kabinetler, Şarj Tabancaları, Kablolar, Parçalar
  • Ödeme Sistemleri, Test, Ölçme, Kontrol, Endüstriyel Tasarım, Hizmetler

 

EV Charge Show 2023’te Neler Var?

Fuar ve konferansın yanı sıra bu yılki etkinlik planında, Talks bölümü olarak adlandırılan katılımcı firmaların Teknolojilerini ve Markalarını anlatacakları ayrı bir alan daha var.

Tech Talks Corner

Teknoloji sunumları köşesinde şarj alanında teknoloji geliştiren, inovatif ürünler sunan veya sahip olduğu teknolojiyi anlatmak isteyen katılımcı firmaların sunumlarını izleyebilir ve teknik bilginizi artırabilirsiniz.

Brand Talks Corner

Marka sunumları köşesinde katılımcı markaların sunduğu avantajları ve işbirliği koşullarını doğrudan marka yetkililerinden dinleyebilir ve iş fırsatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elektrikli Araç Şarj Markalarının Global Buluşma Platformu EV Charge Show, her yıl bir öncekinden daha başarılı bir platform sunmak için gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Sektör liderleri teknolojilerini yatırımcılar ile buluşturmak için 2023 fuarında yerlerini aldı. Bu eşsiz buluşma fırsatını kaçırmayın.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi ve ücretsiz ziyaretçi biletinizi almak için www.EVChargeShow.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EV Charge Show 2022’den görüntüler

Elektrikli otomobillere ilgi duyan, Türkiye'de elektrikli araçlar hakkında daha fazla habere ulaşılmasını hedefleyen bir yazar. Sunduğumuz bilgiler ile bilinçli bir elektrikli otomobil kitlesi oluşturmayı hedeflemekteyiz.